Düğün Hediyelikleri – Askı – Byberries

düğün hediyelikleri yazısı için başlıyorum. İzmir’in bitmek bilmeyen yağmurlu günlerinden biri… Bugün iki güzel arkadaş kazandım! Berrin ve Esra… Kuzenler… Çok olumlu enerjileri var ve güler yüzlüler! Bu post çok özel, başlıyoruz!:)
~
Düğün dernek işleri heyecanlı olduğu kadar karışık işler! İşini bilen ve iyi yapan insanlarla çalışmak, bir ömür boyu sürecek övgülere ve mutluluğunuza yardımcı olabilir. Özel gün sahipleri, gelin ya da damat hatta belki aileler öyle büyük heyecan ve telaş içerisinde oluyorlar ki; hiçbir aksiliğe tahammülleri kalmıyor. Bu durumda, önemli adımlardan biri, sizin için doğru işler yapacak insanlar bulmak!

Ben sizler için buldum ve yardımcı olmak isterim: Instagram hesapları: “Byberries”

Yaptıkları işlerin numunelerini görmek istedim, en başta benim görüp güvenmediğim bir şeyi burada tanıtıp, büyütmeye çalıştığım bebek bloğuma puan kaybettirmek istemem. Kocaman bir hazırlıkla geldiler karşıma, şaşırdım! Bana duydukları güven ve saygı, ayrıca onur vericiydi. Çok özel bir hediyeleri de vardı ki ba-yıl-dım! (Burada ellerini gözlerine götüren maymun emojisi) Yaptıkları her ürünü gördüm, bizzat numuneleri bana hediye ettiler! Hepsinin el işçiliği muntazam, teker teker uğraşılmış ve çok zarif…

Birisi tasarımları belirliyor, sosyal medyayı delik deşik ediyor ve yapılmamış özgün bir şeyler bulmaya çalışıyor, diğeri ise el maharetini konuşturuyor. İş bölümleri oturmuş… İzmir dışından da sipariş alıyorlar tabi ki, İstanbul’dan çok yoğun sipariş aldıklarını paylaştılar. Askılardaki tel kıvırmalarda karga burun ya da adını bile bilmediğim diğer edevatlardan kullanıp kullanmadıklarını sordum, kullanmıyorlar! Tel tamamen elde kıvrılıyor. Bana yapım aşamasının bir videosunu izlettiler, gerçekten çok emek veriyorlar ve alkışlanası.

Byberries‘in bana hediye ettiği askıya önce bir Maşallah x 41 alıyım, gözünüz kalmasın kızlar siparişi verin size de yapsınlar=) Ama benimki gerçek bir lokum! (Buraya yine gözleri kapayan maymun emojisi biliyoruz zaten, devam! )

Birbirimizi hiç tanımadan buluştuk, İzmir’li olmanın güzel yanı burada… Biraz sohbet etmeye başlayınca, aynı okulda okuduğumuzu ve çok ortak arkadaşımızın olduğunu fark ettik… Enerji pozitifti ve frekansımız çok iyi tuttu! Berrin ve Esra’da birçok insan gibi, mezun olduğu bölümleri baz alan meslekler seçmeyip, el emeğiyle ekonomik getiri sağlayabilecekleri daha keyifli bir yol tercih etmişler. Berrin kendi düğün hazırlıklarının hat safhada olduğu haftada vakit ayırarak büyük bir nezaket gösterdi, sağ olsun. Biz çok uzun sohbet edip, çok güldük, O kısmını kendimize saklıyor ve ürünleri tanıtmaya başlıyorum =)

Gelinlik – Damatlık Askıları

Son zamanların en trend detaylarından biri olmasının yanı sıra, fotoğraf karelerini de zenginleştirdiğini düşünüyorum. Başlı başlına koskocaman bir hikâye olan “Gelinlik” ve “Damatlık” bu cici askılarla ayrı bir renkleniyor. Byberries en güzel askısını bana hediye etti ama kalanlarla da sizler idare edebilirsiniz =p Şaka! Hepsi birbirinden güzel ve kıymetli el emeği…

Askıların birim fiyatı: 70-80 TL arasında. Düz modeller 70 TL, Simli ve taşlı modeller 80 TL
Ara ara gelin ve damat askıları paket halde kampanyaya giriyormuş, bu durumda size düşen Instagram hesaplarını takipte kalmak ya da “Supersonik Blog”ta okudum diyerek, biraz indirim talep edebilirsiniz =)
IMG_4622
IMG_2984IMG_4612
IMG_4129

Baloncuk Şişe!
İşte en yeni Trend! Buna Supersonik bir “Beş Pekiyi” !

Kızlar bunlardan da hediye etti, bütün gece evde kendi kendime eğlendim. Yaşımın 24 olması, çocuk ruhumu öldürmeme engel değil. Sizler de düğünlerinizde, nişanlarınızda, bekarlığa vedalarınızda kullanın, çok sempatik olabilir!
Birim fiyat: 6 TL, 50 adet sipariş verilirse, 5 TL, 100 Adet siparişte ise 4 TL’ye düşebiliyor.

IMG_6507
lk
IMG_3405
IMG_8038

Zilli Çubuk Örnekleri ve Fiyatları:

Supersonik Blog’tan bir “Beş Pekiyi” alan fikir de bu…
Ben çok eğlenceli buldum ve başka bir yerde görmemiştim!
Minimum sipariş: 10 Adet, tane 2 TL. Parti ya da düğün konseptinize uygun renklerde hazırlanabiliyormuş.

Processed with Moldiv
IMG_1682
Processed with Moldiv

Emoji Pankart Örnekleri ve Fiyatları:
Artık sözlü pankartlardan kusacağız, hepimiz için malumunuz. Bir ara yapıldı, göze hoş geldi ve bitti! Yeni trend sempatik pankartlar! Minimum verebileceğiniz sipariş 10 Adet! Whatsapp Emoji Listesi’nden dilediğinizi seçip, söyleyebiliyorsunuz. Byberries, kartları dilediğiniz gibi hazırlıyormuş. 10 adet kart : 30 TL

IMG_3228

Gelin ve Damat Kadehleri Örnekleri ve Fiyatları:
Bunlar set olarak satılıyor: Çifti 25 TL

lk

Bekârlığa Veda Kadehlerine Özel Tel İsimlikler ve Fiyatları:

Bir diğer farklı fikir ise, gelin ya da damadın bekarlığa vedasında, davet edilen arkadaşlara özel hazırlanan isimlikler:
Bunları ilk kez gördüm, kadehlerin altına geçiriliyor, arkadaşınızın kendisini özel hissetmesini sağlayabilirsiniz.
Minimum sipariş = 10 Adet, tanesi 2,5 TL’den hazırlanıyor.
IMG_3830

lk

Gelin Tacı Örnekleri ve Fiyatları:
Özellikle “Bekarlığa Veda” organizasyonunda ve erkek tarafının sabah evden kız almaya gelişi sırasında kullanışlı olabilir. Taçların birim fiyatı : 35 TL
IMG_7027

Nedimeler ve Gelin için Yaka Süsü:
Gelinin yakın arkadaşları, güzel bir düğünün başrolünde bulunur. Güzel arkadaşlıklar, en çok böyle özel günlerde kendini belli ediyor. Eminim, bu süreçte yakın arkadaşlarınız sizi yalnız bırakmamıştır. Buyurunuz, nedime yaka süsleri onlara hediyeniz olsun. Minimum sipariş adedi: 5, Birim Fiyatı: 7 TL
lk
IMG_20150224_190909
IMG_20150224_190945

Tef Örnekleri ve Fiyatları:
Nişan, düğün ya da Bekarlığa Veda organizasyonlarının tamamında neşe verebilir.
Birim Fiyat: 20 TL, 5 in üzeri fiyatlarda 15 TL’ye düşüyormuş.

IMG_1991

Düğün Panosu Örneği ve Fiyatı:
Tasarımı sizin istediğiniz görsele ya da temaya bağlı olarak hazırlanıyor, birim fiyat: 150 TL.

Byberries, kargolarında “Yurtiçi Kargo” ile yaptıkları anlaşma gereğince %20 indirim sağlıyor, ancak kargo ödemeleri alıcıya ait, karşı ödemeli çalışıyorlar.
Siparişler, 7-10 İş Günü içinde elinize ulaşıyor, çok acil durumlarda biraz fedakar davranıp birkaç günde teslim ettikleri de oluyormuş ancak yüksek kalitede ürünler alabilmek için, olabildiğince önce ve bol zamanda sipariş vermekte fayda var.
Tüm bu ürünler, istediğiniz renk ve konseptte hazırlanabiliyormuş.

Bu iki güzel kızı, bizzat tanıdığım ve arkadaş edindiğim için kendi adıma çok mutluyum.
Yaptıkları işleri gördüm, öneriyorum.
Umarım okuması keyifli olmuştur,
Berrin ve Esra’ya bana hediye ettikleri müthiş Süpersonik Askı için teşekkür ederim.
Şimdilik asacak bir şeyim olmadığı için tuttuğum takımın formasını astım, inşallah şampiyonluğa uğurlu gelir =)

Instagram hesaplarını tekrar yazıp hatırlatmak istiyorum: “Byberries”
Bununla beraber “SupersonikBlog” ta takip edilirse, tadından yenmez.
Sevgiler,
M.
vintage_typewriter_avatar_by_kezzi_rose-d7efq5r

2 thoughts on “Düğün Hediyelikleri – Askı – Byberries

  1. Merhaba, bu yazınızda bahsettiğiniz zilli çubukları nereden sipariş edebilirim acaba? Yardımcı olursanız sevinirim.
    İyi günler dilerim 🙂

Benimle fikrini paylaş