Ege atli spor kulubu

Merhabalar,

İzmirliler’in kendi şehirlerini nasıl güzel sahiplendiğini bilmeyenimiz yoktur. İzmir’e bebeğimiz gibi bakar, kimseye onu eleştirme hakkı tanımayız.. Ancak iş hafta sonu programlarına geldiğinde, özellikle çocuklu aileler ve genç çiftler sosyal aktivite yerlerinin yetersizliğinden yakınır.

Hiç inkar etmeyelim, tüm İzmirliler olarak bu durumdan mustaribiz. Farklı bir şeyler yapmak, sosyalleşirken eğlenmek, eğlenirken dinç kalmak, spor yaparken keyif almak gibi tüm işleri bir arada istiyoruz. Çözümü söylüyorum:

Ege Atlı Spor Kulübü

Bunu size köpeklerden korkan, ancak nasıl oluyorsa ata binebilen biri olarak söylüyorum. Ata binmek müthiş bir şey… Eğlenirken spor yapıyorsunuz bir kere… Farkında olmadan spor yapıyorsunuz, lokum kere lokum bir olay bu 🙂

Ege Atlı Spor Kulübü

İzmir’de… Havalimanı’ ndan Oğlananası’na giderken, sağda kalacak. İzmir’de haftasonu yapılacak hiçbir şey yok diyenler için hem yeşilliklerin içinde çok lokum bir tesis, hem de müthiş atlar var. Binmek için, sevmek için, sarılmak için, konuşup dertleşmek için… Fotoğraf çekilmek için 🙂 Kendi ruh halinize hangisini uygun görürseniz, hepsine yetecek müthiş lokumlukta atlar var. Birçoğu da şampiyon! 🙂 İeyt!

Neler yapabilirsiniz?

Ege Atlı Spor Kulübü’nde at binicilik dersleri, kursları, at yetiştirme, çocuklar için etkinlikler ve yarışlar oluyor. Meraklıları atlarla ilgilenirken ailenin geri kalanı dilerse kafeterya’da dinlenebilir. Benim önerim, ata binmeyen ya da binemeyenlerin atlara dokunup, onlara sarılmaları ve konuşmaları olur. Çılgın bir enerjileri var!

Ege Atlı Spor’da Davet

Şimdi gelelim işin bizi ilgilendiren kısımlarına… Biliyorsunuz ki, düğünler ve nişanlar artık konseptsiz kabul görmüyor. En farklı fikri bulan yapıştırıyor sosyal medyada fotoğrafları, cümle alemin ilgisini üstüne topluyor. Şayet rustik bir düğün ya da nişan hayal ediyorsanız (- ki bu herhangi bir özel gün ya da davet de olabilir) Ege Atlı Spor Kulübü ile görüşebilirsiniz.

Önceki davetlerden örnek fotoğraflar ve linkler paylaşıyorum: İnceleyin 🙂

Ege atli spor ‘da nişan 🙂

Tıktık !

Düğün 🙂

Tıktık !

 

Nişan, düğün ya da özel gün kutlamalarınızda kullanabileceğiniz alanları mevcut.. Detayları şuradan öğrenebilirsiniz:

www.egeatlisporkulubu.com

Gelelim bizim çekimin detaylarına:

Ne yaptık?

Konseptli düğün ve nişanların yapılabileceği bir yer olan Ege Atlı Spor Kulübü’nü, sevgili fotoğrafçı arkadaşım Derya Engin ile ziyaret ettik. Düğünlerin nerede yapılabileceğini gördük, atlı dış mekan fotoğraf çekimi için uygun alanları belirledik.. Birkaç örnek kare ekliyorum kendi çekimimizden…

Fotoğraflarımızı sevgili arkadaşım Derya çekti, devamı var ancak birkaç yazıya böleceğim.

Helenistik saç aksesuarı: Gülcan Geçid

Elbise: Elif Aygün Atelier

Derya Engin : Tıktık!

 

Sevgili gelin adayları, dilerseniz düğün yeriniz olarak dilerseniz dış mekan çekimlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz imkanları ve dünyalar lokumu atlarıyla, Ege Atlı Spor Kulubü’nü Merve öneriyor!

Yeni fotoğraflar için takipte kalın!

Ege Atlı Spor Kulübü: www.egeatlisporkulubu.com

Lütfen ama lütfen, başkalarında gördüğünüz çekimleri tekrarlamayın. Özgün olun!

Çift olarak ata binebiliyorsanız, bu fotoğraflar enfes olacaktır!

Pinterest’ten pozlarınız için ilham alabilirsiniz,

Sevgiler,

M.

 

Benimle fikrini paylaş