İletişim

Merhaba,

Bugüne dek gelin adaylarından ve gelin aday adayı bile olmayan birçok takipçiden mail aldım, benimle bir şey paylaşılmak istenmesi gün içindeki motivasyonumu arttırıyor.

Gelin adaylarının düğün süreçlerinde kararsız kaldıkları her konuda birlikte araştırma yapıyoruz ve gelin adayının karar vermesi kolaylaşıyor.

Ya da gelin adaylarının akıllarına takılan bir şey varsa ve ben daha önce onu araştırmışsam, uzlaşıyoruz.

Düğün hazırlığı yapmayan ve minnettar olduğum üzere beni kendilerine yakın görüp, aklındakileri paylaşmak isteyen takipçilerim de oldu. Bu daha büyük mutluluk 🙂

Dilediğinizi paylaşabilirsiniz, bildiğim ve araştırdığım bir şeyse yardımcı olurum.

Sevgiler,
Merve

~

Mail:

gmail-giris-gmail-neden-onemli-2015

supersonikblog@gmail.com

Sosyal Medya:

social-media-logos-2

instagram.com/supersonikblog

Facebook-logo-60839

www.facebook.com/supersonikblog

7 thoughts on “İletişim

 1. Merhaba,

  Linkedin’de dikkatimi çektikten sonra sayfanıza bakmak istedim.
  Ticari bir site, bir sürü ürün vs. belki yeni bir fikir beklerken…
  Hayatla eğlenen, eğlenceyi işe çeviren bir insan çıktı karşımıza.
  Tebrik ederim.
  Özendim hatta ne yalan söyleyeyim.. kıskandım 🙂
  Denemelerde gayet iyi, Aziz’in hakkını vermişsiniz.
  Başarılar
  Saygılarımla
  Tunay

 2. Merhaba; adım Kübra, geçenlerde Dİyarbakır’da öğretmen olan arkadaşımın yanına yaptığım ziyaret beni sizin bloğunuza ulaştırdı diyebilirim. Çünkü oradaki çocukları gördükten sonra aklımdan çıkmaları mümkün olmadı ve o çocuklara neler yapabilirim diye düşünmekten kendimi alamıyorum ancak bende işsiz bir birey olduğum için kendi imkanlarımla pek de bir şey gelmedi elimden ve sosyal alemin nimetlerinden yararlanmak istedim ve karşıma sizin bloğunuz çıktı. Yapmış olduğunuz yardımları gördüm ve haddim olmayarak kocaman bir ‘helal olsun’ dedim. Meselenin özüne gelecek olursam da sizden Diyarbakır’daki çocuklar için de yardım toplayabilmenizi istemek olacaktır. Böyle bir istek ne kadar doğru bilmiyorum ama inanın oradaki çocukların masumiyeti, saflığı, yaşanan olaylara rağmen ve yoksulluklarına rağmen ışıl ışıl gülümseyen kocaman gözleri benim bu isteği yapmama vesile oldu. İnşallah onları da mutlu etmek mümkün olur..

  Teşekkürler şimdiden..

  Sevgiyle..

  Kübra

  • Sevgili Kubra, yorumunu hemen dikkate aldim. Uye oldugum sosyal sorumluluk kluplerine ilettim gerekeni yapacagiz. Bana telefon numarani gonderir misin? “supersonikblog@gmail.com”

 3. Merhaba! bir yazının anlamını araştırırken sizin sayfanızda buldum kendimi işim gücüm arasında merakla girdiğim sayfanızdan merakla şu paylaşımına da bir göz atayım derken güzelce bir sörf yapmış bulundum. 😀 Ne de güzel yazmışsınız her şeyi sıcacık ve samimi …..bazı yazılarınızı ayrıca paylaşmak isterim izniniz olur ise. kendinize iyi bakın!

  • Aldığım en güzel geri dönüş olabilir 🙂 Çok tatlısınız teşekkür ederim! yazıların hepsi sizindir, sevgiler 🙂
   M.

 4. merhabalar ben doğuda çalışan bir öğretmenim. buraya yazmak ne kadar doğru bilmiyorum ama yorumlardan ve yazdıklarınızdan yola çıkarak çocuklara yardımlarda bulunduğunuzu ve vesile olduğunu gördüm. benim de nacizane bir isteğim olacak: Öğrencilerimin maddi durumları iyi değil 23 Nisan için gösteri hazırlamak istiyorlar. ben de onları sevindirmek istiyorum.23 Nisan kıyafeti olarak gösterilerini daha da güzelleştirmek istiyorum ama benim de hepsini karşılayacak maddi durumum yok maalesef. çocuklarım 3.sınıftalar 11 tane kızım için birer tütü etek, 13 tane erkek öğrencim için pantalon.İlgilenen yardım etmek isteyenler olursa yorumlarınızı bekliyorum.teşekkürler.

Benimle fikrini paylaş