Sukulent – Trendipot

Sukulent konuşacağız bugün! Sukulent, davetiye ve hediyelikler..

Kocaman bir fincanı gözüme kestiriyorum, çayımı demliyorum, yanına sevdiğim birkaç abur cuburu alıyorum ve başlıyorum.

3

~

Sevgili Trendipot‘u ağırlıyorum bugün..

Bu sabah, uykumdan evin zilinin körüklenerek çalmasıyla uyandım. Alarmla ya da zilin çalmasıyla uyandırılınca oldukça asabi oluyordum ki; – durum bugün değişti. Sevgili Ptt görevlisi, şahane bir kargo getirdi bana.

Çiçek numunelerinin geleceğini de yemin ederim unutmuştum, görünce gözlerim patladı 🙂

Şahane güzellikte, üzerinde Supersonik Blog için notlarıyla süslenmiş sükulentler sabahımı aydınlattı diyebilirim.

14

~

2016 yılının nişan ve düğün hediyeliklerinde trend kesinlikle canlı çiçeklerden yana!

Sitede defalarca kez aratıldı, Trendipot ile yolumuzun kesişmesi bu anlamda şahane oldu!

Şuan da trend, daha diri, daha fresh ürünler hediye etmekte.. Ben canlı çiçek modasını ve onlara uyumlu davetiyeleri seviyorum ve destekliyorum. Kendimde katıldığım düğünlerden, nişanlardan hatta doğumlardan bile aldığım hediyelikleri çok çok özel değilse saklamıyorum, ama sükulent iyi bir fikir!

Trendipot‘u tanımak üzere başlıyorum yazmaya:

Kendinizi nasıl tanımlarsınız?

” Kendi mesleklerinde bunalmış kişiler olarak, doğayla daha fazla uğraşmak istediğimiz için bu yola çıktık aslında. İlk olarak kendi yaşam alanımızı yeşertmeye başladık ve daha sonra gelen güzel tepkilerle neden olmasın dedik. Kısa bir sürede bir çok çiftin en özel gününe eşlik ederek bu yolculuğun ilk adımlarını atmış olduk. Ve şimdi Trendipot olarak karşınızdayız. “

Hayata geçirmeyi planladığınız yeni ürünler var mı?

” Mevcut olarak nikah bitkisi, davetiye, gelin buketi ve teraryum setleriyle bir ürün yelpazesi oluşturduk ve ortak nokta olarak doğayı ele aldık. Bizim için yeşile yakın ve doğallığı simgeleyen her şey yeni bir fikir oluşturabiliyor. Bununla ilgili olarak her geçen gün kendimizi yenilemek ve geliştirmek adına adımlar atıyoruz. “

Sukulentlerin ve özel tasarım çiçeklerin çifti de fresh ve özel yansıttığı kanaatindeyim. Siz ne düşünüyorsunuz? Gelin ya da damada puan kazandırır mı?

” Bizim ürünlerimizin farkı da tam bu noktada ortaya çıkıyor. Davetlilere yaşayan bir anı bırakmak için uzun ömürlü olan bu minik sukulentler ; hem farklılık anlamında hemde kalıcılık anlamında en iyi seçeneklerden biri haline geliyor. Çiftlerimizin aşkları günden güne büyürken, bu minik hediyelerde sevdiklerinizin evinde günden güne yeşererek büyüyor… “

Sevgili gelin adayları, ürünler, istediğiniz renkte ve şekilde süslenebiliyor. Çiçeğin etrafındaki süsleme, tepesine iliştirilen küçücük bir not, kurdelesi, çuvalı ya da saksısının rengi; çiçeği yepyeni bir dünyaya taşıyor. Nişan ya da düğün konseptinize uygun olarak renklenebilirler.

Fiyatlandırma:

Min. sipariş miktarı: 45 adet.

Fiyatlar modele göre ve miktara göre değişim gösterebilir.

Nikah bitkilerinde ortalama fiyat aralığı: 5-15 TL 

Tüm gönderimlerde kargo ücretsiz.

Zamanlanma:

Siparişi 10 gün öncesinden vermek yeterli.

1

Geleliimmm davetiyelere!

” Tüm davetiye modellerimizi kişiye ve konsepte uygun şekilde revize edebiliyoruz. Bu aşamada yine çiftlerimizle birebir iletişim halinde ilerlediğimiz için hayal ettikleri tasarımları adım adım birlikte şekillendiriyoruz. Genel olarak doğadan ilham alarak tasarladığımız davetiyeleri nikah bitkileri ve gelin buketleriyle uyum halinde sunabiliyoruz. ”

Fiyat aralığı: Zarf, süsleme dahil 1-3 TL 

Kargo: ücretsiz!

Trendipot‘un lokum ürünlerine birlikte göz atalım!

mockup11

 

mockup4

Gelinler için el buketleri:

5

 

4

iletişim:

instagram.com/trendipot

www.trendipot.com

info@trendipot.com

Sevgili gelin adayları, bana gelen kargo müthiş özenilmiş, teker teker köpük naylonlarla saklanmış, tek bir çizik bile oluşmamış ve özenle taşınmış bir kargoydu. Siparişleriniz devrilebilir, zarar görebilir diye bir korkunuz varsa, rahat olabilirsiniz.

Bu hususta teşekkür ettiğimde de şöyle bir yanıt aldım.

” Rakip firmalardan farklı olarak kasa, düz koli ve otobüs kargo değil de  bizim kullandığımız bu sistem sayesinde bitkilere hiçbir zarar gelmeden müşterilerimize teslim edebiliyoruz” 🙂

Süper! İşe yarıyor.

Trendipot’un fresh ve lokum çiçeklerini, davetiyelerini sizlere öneriyorum.

Capcanlı gelinler ve düğünler için, sukülentlerle renklebilirsiniz.

Numuneler için bir milyon teşekkürler sevgili Trendipot! Günümü aydınlattınız!

Sevgiyle kalın,

M.

 

Benimle fikrini paylaş